Наступний мер Нью-Йорка хоче, щоб йому платили в біткоінах

США останнім часом лідирують у видобутку Bitcoin, так як Китаї, де було найбільше майнерів, її заборонили

Ерік Адамс, обраний мер Нью-Йорка, заявив, що хотів би отримати свої перші три зарплатні чека в криптовалюті. Адамс заявив в соціальних мережах, що він хотів повідомити про свій намір зробити Нью-Йорк “центром індустрії криптовалют”.

Колишній капітан поліції отримав перемогу в перегонах на посаду мера Нью-Йорка на початку листопада. Адамс, демократ, стане другим чорношкірим мером міста.

“У Нью-Йорку ми завжди добиваємося успіху, тому я збираюся отримати свої перші три чека в біткоіни, коли стану мером. Нью-Йорк стане центром індустрії криптовалют та інших швидкозростаючих інноваційних галузей! Просто почекай!”, – написав Адамс у своєму пості в Twitter.

США останнім часом лідирують у видобутку Bitcoin, так як Китаї, де було найбільше майнерів, її заборонили.

Коментарі Адама, мабуть, є спробою перевершити мера Майамі Френсіса Суареса, який вже заявив у своєму власному повідомленні в Twitter, що він отримає свою першу зарплату в криптовалюті після того, як його переоберуть. Суарес також заявив, що хотів би зробити Майамі центром інновацій в області криптовалют.

У серпні Суарес допоміг створити криптовалюту під назвою MiamiCoin, якою управляє некомерційна організація Citycoin. Він відправляє 30% вартості валюти, видобутої користувачами, на гаманець міста. Криптовалюта зібрала 7 мільйонів доларів для Майамі.

Адамс сказав радіо Bloomberg, що хотів би зробити щось подібне в Нью-Йорку.

Якщо Адамс захоче зробити Нью-Йорк центром криптовалют, він може зіткнутися з опозицією. У минулому криптовалюту серйозно критикували через її вплив на навколишнє середовище.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я