Неділя, 19 Травня, 2024

Не комп’ютер, а обідній стіл: понад 80% геймерів регулярно споживають їжу під час ігор

За статистикою аналітичної компанії Newzoo, більше 80% геймерів віком від 21 до 35 років регулярно їдять та п’ють безпосередньо під час гри. Чоловіки перетворюють комп’ютер на обідній стіл частіше за жінок.

Найбільше любителів їсти перед комп’ютером та одночасно грати проживає в Північній Америці: 87% жінок і 91% чоловіків. Найменше – у Західній Європі: 78% жінок і 83% чоловіків. Статистика Азіатсько-Тихоокеанського регіону: 83% жінок і 88% чоловіків.

Раціон переважно складається із закусок на кшталт чипсів чи крекерів та неалкогольних напоїв. Також до 40% гравців полюбляють споживати солодощі. Ще значна частина геймерів зізналася, що любить споживати пиво чи енергетики. Найбільше алкогольними напоями за іграми захоплюються в Західній Європі (18%). Серед гравців віком 31-35 років у цьому регіоні алкоголь під час геймінгу споживає 28% опитаних.

Для чого ж потрібне таке дослідження? Виробники напоїв та закусок шукають способи розширення ринків збуту і відкрили для себе геймерів. Ці люди часто не підпадають під вплив традиційних медіа, при цьому вони є платоспроможною і численною групою споживачів.

Раніше японська фірма Bauhutte запропонувала ліжка для геймерів. Це майже звичайне ліжко, яке додатково оснащене тумбочками і полицями для розміщення комп’ютерного обладнання, їжі, напоїв і всього іншого необхідного.

А розробник першої домашньої ігрової приставки Atari Pong, компанія Atari, відкриває мережу готелів для геймерів. Поки заплановано будівництво восьми закладів мережі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися