Субота, 24 Лютого, 2024

Не всі iPhone отримають iOS 17: перелік несумісних моделей

Прошивка iOS 17, яку публічно представлять восени, приносить багато корисних функцій. Вона, наприклад, розкаже, що означає та чи інша лампочка на панелі приладів вашого автомобіля. З нею айфон також допоможе розібратися, в якому режимі прати одяг і як його прасувати. Вона також дозволяє пересилати контакти одним дотиком. Але Apple припинила підтримку трьох моделей iPhone у 2023 році. Ось перелік смартфонів, які не отримають цю прошивку.

iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X – це відомі моделі, які не потраплять у список сумісних з новою прошивкою. Усі три iPhone були випущені ще в 2017 році.

Всі iPhone, старші за них, також не отримають оновлення iOS 17.

Користувачі iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR можуть зітхнути з полегшенням (поки що), оскільки ці моделі були випущені роком пізніше і отримають оновлення iOS 17.

Інші телефони, які потрапили до списку щасливчиків, включають iPhone SE (моделі 2020 і 2022 років) і всю серію iPhone 11, 12, 13 і 14.

Для Apple є загальновідомою традицією щороку вилучати декілька старих моделей із свого нового програмного забезпечення. Apple має історію підтримки пристроїв за допомогою свого нового програмного забезпечення протягом приблизно п’яти років.

З огляду на те, що iPhone X і iPhone 8 були випущені в 2017 році, не дивно, що вони виключені з оновлення iOS 17. iPhone старше iPhone 8 не отримали iOS 16, тоді як iPhone 7 був краєм для iOS 15. Тенденція, яка спостерігається, цілком очевидна і передбачувана.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися