Власники iPhone зможуть дізнаватися походження фотографій в своїй галереї

Метадані про додатки, що зберігають картинки, також використовуються в ролі тегів

Нова операційна система iOS 15 розширює відображення мета-інформації про фотографії у додатку галереї. Вона дозволить користувачам iPhone дізнаватися походження фотографій у галереї.

У iOS 15 галерея зможе відображати стандартну мета-інформацію про фото, яка зберігається в секції EXIF. Отримати до неї доступ можна, натиснувши кнопку “Інформація”. При цьому також з’являється поле з описом знімку, географічними координатами його зйомки та низкою інших даних.

При натисненні клавіші “Інформація” операційна система також виводить назву додатка, який зберіг картинку в галерею. Наприклад, можна буде бачити, що файл був скачаний з інтернету через браузер Safari.

Метадані про додатки, що зберігають картинки, також використовуються в ролі тегів. Можна, наприклад, відфільтрувати в галереї ті файли, які зберіг конкретний додаток.

iOS 15 наразі доступна в форматі ранньої бета-версії. Публічна фінальна версія має з’явитися цієї осені разом з анонсом наступного покоління iPhone. До речі, за попередньою інформацією, iOS 15 можна буде встановити на древній iPhone 6S.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я