П’ятниця, 12 Липня, 2024

iPhone зможе підказати, як прати і чи можна прасувати ваш одяг

Після оновлення на iOS 17 ваш айфон допоможе розібратися зі значками на етикетці на одязі. Ці символи показують, наприклад, дозволені умови прання для одягу, можливість його прасувати тощо. Достатньо лише навести камеру смартфона на значок, щоб отримати підказку про те, як дбати про штани, блузки, спідниці, светри, сорочки та інший одяг.

Інструмент візуального розпізнавання Visual Look Up з’явився в iOS 16, щоб допомогти користувачам ідентифікувати домашніх тварин, рослини, предмети мистецтва та пам’ятки. З оновленням до iOS 17 функції цього інструменту розширяться.

Подібно до Google Lens, інструмент Visual Search використовує штучний інтелект для сканування зображення, а потім пошуку в інтернеті інформації про те, що на зображенні міститься. І це тепер включає розпізнавання символів. Раніше, наприклад, стало відомо, що iPhone буде розпізнавати значки на приладовій панелі автомобіля.

Коли користувач скануєте зображення бирки на одязі, візуальний пошук може ідентифікувати символи та точно сказати, що вони означають. Він навіть розкаже, звідки отримав інформацію, щоб юзер міг перевірити повідомлені йому факти.

Тож ви нарешті дізнаєтесь, чи можна сушити вашу улюблену сорочку в сушильній машині, і яку максимальну рекомендовану температуру має мати праска, коли ви розгладжуєте складки.

Поки що незрозуміло, які інші типи символів зможе розпізнавати Visual Search. Цілком можливо, що, окрім значків в автомобілі та на одязі, цей інструмент здатний розпізнавати ще якийсь тип закодованої інформації. Це може буде виявлено, коли Visual Search потрапить до рук більшої кількості людей після виходу фінальної версії iOS 17.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися