Неправильно відображається сайт?

Пошуковик Google вирішив боротися з роздратуванням користувачів, викликаним фрагментацією мобільних пристроїв, через яку чергова веб-сторінка видає певні помилки на екрані. Адже хоча смартфони будуються на трьох основних операційних системах, виробники гаджетів часто вносять свої зміни, через що можуть виникати проблеми при відображенні веб-сайтів. Пошуковик буде про це попереджати на своїх сторінках:

Відвідувати сайти з пошукової видачі Google можна так, як раніше, проте тепер поряд з їхньою назвою буде відображатися засторога про можливість виникнення проблем. Подібні написи будуть з’являтися для сторінок, які використовують приватні плагіни та відмовляються переходити на загальні стандарти HTML5. Наявність таких елементів легко визначити, оскільки на екрані будуть порожні місця, що порушують дизайн сайту.

Нововведення стосується не лише якихось маловідомих веб-ресурсів, але й порталів відомих компаній. Наприклад, ось так виглядають сайти, розроблені Intel та Getty Images. Вони потребують підтримки Adobe Flash, яка відсутня в останніх версіях iOS, Android 4.1 та вище, а також Wiindows Phone 7.5:

А ось так сайт Intel виглядає на комп’ютері:

Оновлення пошуку Google вже можна спостерігати власноруч: його вже активували.