«Невидима» охорона: великі можливості маленьких IP-камер

На правах реклами

Сучасні IP-камери відрізняються від аналогових і цифрових. З матрицею в 1-4 мегапікселі IP-камери забезпечують чітку і деталізовану картинку з плавним переходом кадрів.

При цьому пристрої компактні і встановлюються приховано всередині приміщення.

Головна особливість IP-оптики – передавання сигналу практично на будь-які відстані без втрати якісних характеристик. Але ціни на IP-камери не надто відрізняються від вартості оптики іншого типу.

Подібні вироби зазвичай не мають матриці з високою роздільною здатністю. Цей момент важливий під час передачі сигналу каналом мобільного інтернету. «Важке» відео фізично не в змозі нормально відображатися під час передавання тим самим мобільним 3G-інтернетом.

Фахівці гіпермаркету безпеки Bezpeka-Shop розкажуть про найцікавіші і популярні IP-камери компанії Hikvision.

Hikvision DS-2CD2020F-I/6mm

Модель DS-2CD2020F-I можна назвати універсальною IP-камерою для зовнішнього або внутрішнього спостереження: пристрій отримав металевий корпус із класом захисту на рівні IP66.

Цю камеру можна напряму підключати до комп’ютерної станції. Завдяки вбудованому web-серверу моделі присвоюється персональна IP-адреса. Вона легко виявляється навіть в мережі мобільного інтернету, якщо комп’ютерна станція, до якої підключено IP-камеру, має вихід у всесвітню мережу.

Ця техніка призначена для аналізу найдрібніших деталей отримуваного зображення. Оптична схема камери представлена CMOS-матрицею в 2 Мп із досить солідною роздільною здатністю 1920 х 1080 точок. Є також потужне ІЧ-підсвічування.

Hikvision DS-2CD2042WD-I /4mm

Оптика нового покоління. Завдяки інноваційним алгоритмам обробки сигналу ця IP-камера дає на виході картинку максимально високої якості. Роздільна здатність зображення може досягати 2688 х 1520 точок. Інфрачервоне підсвічування забезпечує хороший огляд в нічний час – промінь «прострілює» на відстань 80 метрів.

DS-2CD2T42WD-I8 можна задіяти при організації охорони будь-якого об’єкта. Оптика надійно фіксує найдрібніші деталі того, що відбувається. Положення камери можна регулювати відразу за 3 осями. Картинку можна переглядати віддалено, якщо охоронний пункт використовує вихід в інтернет.

В інтернет-магазині «Безпека-Шоп» можна замовити доставку пристроїв по всій Україні.