Apple дозволила ремонтувати розбиті екрани iPhone 13

після запуску iPhone 13 фахівці з ремонту виявили, що заміна екранів iPhone 13 призведе до порушення працездатності ідентифікації особи по обличчю FaceID

Політика Apple в щодо заміни екрану в iPhone 13 загрожувала зробити ремонт дуже дорогим, але компанія днями пом’якшила її. У смартфонах вже не буде блокуватися FaceID після заміни розбитого дисплею.

Незабаром після запуску iPhone 13 фахівці з ремонту виявили, що заміна екранів iPhone 13 призведе до порушення працездатності ідентифікації особи по обличчю FaceID. Це тому, що компанія заблокувала серійний номер дисплею в процесорі смартфона. Навіть заміна на екран з іншого iPhone призведе до помилки.

Розбитий екран є одним з найпоширеніших типів ремонтів. Тому рішення Apple суттєво ускладнило життя користувачам iPhone 13. Вони змушені звертатися до офіційних сервісних центрів, в яких подібний ремонт коштує дорого.

Видання The Verge повідомляє, що Apple випустить оновлення програмного забезпечення, яке розблокує серійний номер дисплею. З цим апдейтом вже не потрібно буде виконувати мікрооперацію з перенесення оригінального мікроконтролера розбитого екрану на інший для можливості роботи Face ID після заміни екрану.

Поточна неавторизованої заміни дисплея виглядає досить складною. Вона вимагає часу, спеціального обладнання та можливості мікропаяння. Для багатьох незалежних ремонтних майстерень цей процес надмірно складний.

Apple не уточнила, коли саме надійде оновлення програмного забезпечення, що дозволить вільно міняти розбитий екран на iPhone 13.