Nokia запустила «Змійку», у якій гравці стають ігровим персонажем

Суть нового варіанта гри залишилася незмінною – потрібно поїдати яблука. Однак гравці не просто управляють віртуальною змією, але і самі можуть ставати нею.

Компанія HMD Global, яка володіє правами на марку Nokia, запустила незвичний варіант звичної для телефонів цього бренду гри «Змійка». Нова гра використовує технології доповненої реальності. Основою проекту стала платформа Facebook.

Суть нового варіанта гри залишилася незмінною – потрібно поїдати яблука. Однак гравці не просто управляють віртуальною змією, але і самі можуть ставати нею. Для цього в грі використовується два фільтри – Snake Mask і Snake Real World. Перший фільтр працює з фронтальною камерою, завдяки якій геймер переноситься у віртуальний світ. Другий фільтр активує основну камеру і транслює в гру зображення навколишнього світу. Додаткову реалістичність надають різноманітні візуальні ефекти.

Оскільки нова «Змійка» працює на платформі Facebook, пограти в неї можна не лише на апаратах Nokia. Підійде майже будь-який пристрій під управлінням Android і iOS. Власники Android можуть відкрити «Змійку» за цим посиланням, а користувачам iOS вона доступна на цій сторінці Facebook.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я