Vodafone дозволив туристам оформляти страховку через смартфон

SMART TRAVEL можуть скористатися абоненти передплати, яким вже виповнилось 18 років. Страховий пакет покриє всі необхідні медичні послуги за кордоном. Сума страхування становить 30 000 євро, що відповідає вимогам туристичного законодавства

Vodafone Україна в партнерстві зі страховою компанією «АХА Страхування» запустив послугу туристичного страхування SMART TRAVEL. Цей сервіс дозволяє абонентам Vodafone Україна отримати страховий поліс за допомогою смартфона й оплачувати його за рахунок коштів на балансі мобільного рахунку. Завдяки цьому не потрібно звертатися в офіс страхової компанії при оформленні страховки для закордонних поїздок.

SMART TRAVEL можуть скористатися абоненти передплати, яким вже виповнилось 18 років. Страховий пакет покриє всі необхідні медичні послуги за кордоном. Сума страхування становить 30 000 євро, що відповідає вимогам туристичного законодавства. Оформити туристичний поліс можливо і в Україні, і протягом перших 5 годин перебування за кордоном. Отримати додаткову інформацію про послугу мобільного туристичного страхування можна на сайті Vodafone Україна: https://pay.vodafone.ua/ru/smart-travel

Абонент отримає страховий поліс в електронному вигляді на свій e-mail. У рамках однієї передплати є можливість застрахувати себе та ще 4 подорожуючих. Кількість виїздів і днів перебування за кордоном не обмежено.

Залежно від країни перебування існує три тарифні зони, які визначають розмір страхового платежу для одного застрахованого: Східна Європа (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія) – 15 грн на день, увесь світ (окрім США та Канади) – 25 грн на день, увесь світ – 100 грн на день. Оплата проводиться з мобільного рахунку користувача й тільки за дні фактичного перебування за межами України.