Nova Poshta Global запустила проєкт гуманітарної допомоги

Nova Poshta Global починає доставку в Україну гуманітарної допомоги від міжнародних організацій та волонтерів, використовуючи свої глобальні склади.

«Щоб зробити свій внесок, ми зосереджуємо всі наші ресурси на доставці допомоги від людей з усього світу, які хочуть допомогти Україні через волонтерські організаці», – зазначається в телеграм-каналі проєкту Humanitarian Nova POSHTA.

«Нова Пошта» та особисто співвласники компанії та члени Наглядової ради закликають волонтерські організації та людей з усього світу приєднатися до цього проєкту.

Як можна допомогти:

1. Приєднатися до будь-якої з перелічених груп, де будуть публікуватися першочергові потреби
у Telegram
в Instagram
у Facebook
у Twitter
у Viber 

2. Відправити допомогу відповідно до переліку в групах, а також одяг, теплі речі, військову амуніцію (не зброю), медичне приладдя, медичні засоби та інші необхідні в умовах воєнного стану речі на адреси наших закордонних складів у своїх або найближчих до вас країнах, далі ми подбаємо про доставку їх до тих, хто зараз потребує нашої допомоги найбільше. Адреси складів можна знайти на сторінках проєкту.

3. Поширювати цю інформацію.

В Україні доставка вантажів для волонтерів, які допомагають армії та теробороні, безкоштовна, за відправку вантажів до закордонних складів потрібно буде заплатити самостійно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я