Четвер, 25 Липня, 2024

Vodafone допоможе українським студентам опанувати «великі дані»

business-technology-internet-and-networking

Майбутнім фахівцям з економіки та технологій не обійтися без аналізу гігантських масивів розрізненої інформації. Vodafone допоможе українським студентам опанувати цей напрям досліджень. Оператор і Київський національний університет ім. Т.Шевченка підписали меморандум про співпрацю з розвитку освітнього напряму Data Science у період 2017-2020 рр. За цей час з’являться відповідні освітні програми, а студенти четвертих курсів економічного факультету спеціальності «Економічна кібернетика» пройдуть підготовлений обсяг практики.

«Бізнес майбутнього будується на Big Data, а його успіх залежить від того, наскільки ефективно бізнес із цими даними працює. За допомогою математичного моделювання ми вибудовуємо зв’язки між цими даними і визначаємо залежності, які допомагають нам в прийнятті того чи іншого бізнес-рішення, – коментує начальник відділу CRM і Digital комунікації Vodafone Україна Володимир Рибалко. – Подібні аналітичні продукти створюють фахівці з великих даних, попит на яких буде тільки рости. Спільно з КНУ ім. Т.Шевченка ми розробимо першу в Україні програму підготовки Data-фахівців у цій професії, яка, за версією Harvard Business Review, стане однією з найбільш перспективних і привабливих професій ХХІ століття».

Практика студентів пройде в дирекції з маркетингу Vodafone Україна, зокрема, у відділі CRM і Digital комунікації. Даний відділ займається глибинним аналізом великих даних, які використовують для розвитку абонентської бази. В основні завдання групи Data-фахівців входить: побудова економетричних моделей для визначення поведінки абонентів, продажу продуктів і послуг та ін. Аналіз великих даних дозволяє компанії розпізнати можливі потреби клієнта і сформувати пропозиції, яких клієнт потребує в певний момент часу. Студенти на практиці ознайомляться з роботою інформаційних технологій, які забезпечують обробку надвеликих масивів інформації, а також проведуть різного роду дослідження.

 

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися