Четвер, 25 Липня, 2024

Нова технологія акумуляторів уже в смартфонах: обіцяють 4 роки «життя» батарейки

Літій-іонні акумулятори смартфонів сьогодні мають ресурс близько двох років перш, ніж ємність досягне 80% початкової. Це стандартний рівень, після якого рекомендується заміна батареї. Але найближчим часом на ринок вийдуть смартфони, в яких батарейка «живе» 4 роки з ємністю вище 80%. OnePlus обіцяє 4 роки роботи батареї для всіх своїх майбутніх смартфонів

OnePlus підтвердила, що працює над новою технологією акумулятора під назвою Glacier Battery і днями компанія пролила більше світла на цей проект у серії публікацій в соцмережі Weibo.

Батарейне рішення буде більш ефективним, довговічним і надзвичайно енергоємним порівняно з іншими існуючими рішеннями. Нова батарея зможе забезпечити принаймні 80% своєї початкової ємності після чотирьох років регулярного використання, що значно перевищує середній показник по галузі в 800 циклів зарядки.

OnePlus також підтвердила чутки про ємність 6100 мА*год і повідомила, що ми побачимо батарею в Ace 3 Pro, який найближчими днями.

Нова батарея матиме щільність енергії 763 Вт-год/л, серед іншого завдяки збільшенню робочої напруги до 4.53 Вольта. Типові літій-іонні акумулятори вибухають при такій напрузі, а їхній максимум становить 4.2 Вольта. Батарея важитиме лише 14 грамів. Обіцяно втрату 6% ємності в рік.

Акумулятор також збереже підтримку швидкої зарядки 100 Вт, що дозволить акумулятору ємністю 6100 мА*год перейти від 1% до 100% за 36 хвилин.

Акумулятор був розроблений спільно з CATL, найбільшим виробником акумуляторів у галузі електромобілів. Компанія з Нінде надала ноу-хау та фізичні установки для виробництва батарей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися