Середа, 29 Травня, 2024

Нові AirPods: просторовий звук і адаптивний еквалайзер за $179

Apple представила навушники AirPods третьої версії. Вони отримали оновлений дизайн, просторовий звуком, адаптивний еквалайзер та налаштування в один дотик.

Apple заявляє, що новітні AirPods підходять для тренувань завдяки захисту від потрапляння вологи IPX4. Датчик шкіри визначає, коли користувач носить навушники, і автоматично зупиняє відтворення, коли один з них знімається.

Що стосується часу автономної роботи, компанія заявляє, що можна очікувати до шести годин прослуховування і 30 годин загального використання з зарядним чохлом.

Говорячи про корпус, він підтримує зарядку MagSafe. Крім того, нова опція налаштування в один дотик швидко з’єднує навушники з іншими продуктами Apple.

У AirPods третього покоління Apple привносить просторовий звук з динамічним відстеженням голови в свою звичайну модель. Раніше ця технологія була в про-версії.

Відстеження голови працює з груповими викликами FaceTime, так що голоси звучать так, як ніби вони виходять з того напрямку, в якому вони розташовані на екрані. Apple каже, що це робить конференції більш захоплюючими, тому що стає більш схожим, ніби юзер перебуває в одній кімнаті з іншими учасниками.

Підтримка звукового кодека AAC дозволяє поліпшити якість мови. Також компанія заявляє, що її мікрофони покриті “акустичною сіткою”, щоб зменшити шум вітру. Ще повернулася функція гучного зв’язку Siri.

Apple також оснастила свої нові AirPods адаптивним еквалайзером. Ця технологія налаштовує звук в режимі реального часу відповідно до спрямованих всередину вуха мікрофонів, які контролюють звук. Процесор коригує низькі і середні частоти при виникненні будь-яких відхилень. Це працює як адаптивний еквалайзер на AirPods Pro і AirPods Max, тому Apple розширює високотехнологічні функцій від своїх більш дорогих моделей до базових AirPods.

AirPods третього покоління доступні для попереднього замовлення сьогодні за 179 доларів і почнуть поставлятися 26 жовтня.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися