Середа, 24 Липня, 2024

Samsung: потрібен час, аби гнучкі смартфони вийшли в продаж

Президент мобільного підрозділу Samsung Дон-джин Кох поділився деякими планами компанії з розвитку напряму смартфонів. Він також розповів, коли приблизно можна очікувати в продажу гнучкі мобільники.

За словами президента, виробник продовжить активно розробляти апарати з екраном великого розміру. «У минулому деякі спостерігачі говорили, що великорозмірним смартфонам не загрожує успіх. Але зараз такі пристрої стали світовим трендом, тому ми продовжимо розвиток відповідного напряму», – сказав він.

Кох також розповів, що в майбутньому компанія Samsung має намір організувати випуск здатних до деформації смартфонів, оскільки такі апарати матимуть сильний вплив на мобільну галузь. Однак з огляду на поточний рівень розвитку технологій, на розробку комерційних продуктів потрібен якийсь час. До того ж необхідно переосмислити програмну складову, зокрема, призначений для користувача інтерфейс.

Раніше ходили чутки, що Samsung може випустити два смартфони з гнучким OLED-дисплеєм уже в наступному році. Одна модель повинна складатися вдвічі, а друга, обладнана 5-дюймовим екраном, буде розгортатися у 8-дюймовий планшет. Цю інформацію Кох не прокоментував.

До речі, перший справді гнучкий мобільник можуть випустити китайські виробники. Компанія з Китаю Moxi Group хоче обійти Samsung Electronics. Дисплей її телефона зроблено з електронного паперу. Акумулятор, процесор та інші компоненти знаходяться в одному кінці гаджета. Це дозволяє скрутити його в повне коло і носити на руці, як браслет. Ціна такого девайса становитиме приблизно $765 за одиницю.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися