Вівторок, 28 Травня, 2024

Новий чіп Qualcomm зробить прості телефони схожими на смартфони

Qualcomm вірить, що ринок простих телефонів має нерозкритий потенціал, і тому компанія планує надати цим гаджетам можливості, які сьогодні є в смартфонах. Новий чіп серії 205 Mobile з частотою до 1,1 ГГц принесе звичайним мобільникам підтримку LTE, кращу графіку, більшу продуктивність та кілька інших опцій.

Необхідність удосконалити звичайні телефони існує вже давно. Наприклад, розкручений у ЗМІ сучасний Nokia 3310 пропонує користувачам лише 2G, чого достатньо тільки для SMS та дзвінків. Доступність LTE дозволяє активніше користуватися мобільним інтернетом, електронною поштою, соцмережами. Окрім цього, мережа 4G покращує голосовий зв’язок.

У Qualcomm оцінюють, що близько 20% поставок мобільних гаджетів є простими телефонами. Це суттєвий обсяг, тому виробники продовжать їх удосконалювати. Окрім зв’язку 4G подібні апарати також стануть найкращою ігровою платформою. Наприклад, чіп Qualcomm 205 має вбудовану графіку Adreno, завдяки чому апарати зможуть відтворювати відео у роздільній здатності 480p. Новий процесор також дозволить поліпшити фотоможливості – він підтримує 3-мегапіксельну задню та 0,3-мегапіксельну передню камери. З Qualcomm 205 у звичайних телефонів також з’явиться Bluetooth 4.1.

Перші апарати на новому процесорі 205 Mobile з’являться у продажу в другій чверті цього року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися