Убити час у Messenger. Топ-5 ігор

П'ять класних тайм-кілерів: Jigsaw Puzzle, Snake Mania, Zuma, Rise Up та Pixel Bounce

Торік у Facebook Messenger з’явився розділ з іграми. Його можна знайти, клікнувши на іконку геймпаду в правому нижньому кутку. Грати в Messenger можна як з іншими гравцями, так і з ботами. Крім того, для запуску гри не потрібно виходити з програми. Ми підібрали 5 простих, але затягуючих ігор, щоб убити час.

Jigsaw Puzzle

Гра Jigsaw Puzzle

Звичайний пазл, який потрібно зібрати зі шматочків. Нехитра, але кумедна гра.

Snake Mania

Гра Snake Mania

Чергова варіація на тему хробаків. У Snake Mania ви змагаєтесь з іншими онлайн-гравцями. Перемагає той, чий хробак буде найдовшим після закінчення часу гри. Для ефективного зростання потрібно з’їсти якомога більше гравців і стежити, щоб не з’їли тебе.

Zuma

Гра Zuma

Класичний time killer всіх часів та народів, в якому вибиваються кульки одного кольору. Завдання полягає в тому, щоб встигнути вибити всі кульки за певний період часу.

Rise Up

Гра Rise Up

Ця іграшка за графікою нагадує ігри 90-х років. На екрані чоловічок бігає в різні боки по драбині. Потрібно завести його якомога вище сходами, стежачи за тим, щоб він не впав за огорожу. Як і всі подібні ігри, Rise Up виглядає простою до безглуздя, але насправді вимагає чималої вправності в проходженні.

Pixel Bounce

Гра Pixel Bounce

Ще одна гра з найпростішої графікою і при цьому досить складна. Торкаючись екрана, потрібно змусити істоту якомога більше разів відштовхнутися від стінок. При цьому потрібно уникати шипів. Коли пройдете в Pixel Bounce далі 20-го рівня – напишіть у коментарях.