Субота, 24 Лютого, 2024

Новий iPad Pro виявився несумісним з усіма зовнішніми накопичувачами

Оновлений планшет Apple для професіоналів виявився з важливим обмеженням. iPad Pro, у якому замінили роз’єм Lightning на стандартний USB-C, дозволяє підключати різноманітні аксесуари, такі як зовнішній дисплей або камеру. Однак оглядачі пишуть, що підключити таким чином зовнішній накопичувач не вийде.

«Одна дуже важлива категорія аксесуарів не працюватиме. iOS не підтримує зовнішні накопичувачі, – пише оглядач Нілай Пател з ресурсу The Verge. – У порт USB-C нового iPad Pro можна підключати скільки завгодно флешок та жорстких дисків, але нічого не трапиться. Планшет за $1899 просто не вміє «спілкуватися» з такими девайсами».

Пател пише, що через порт USB-C можна підключити багато типів аксесуарів, таких як кардридери, мережевий порт Ethernet, HDMI та навіть монітори з роздільною здатністю 5K.

Теоретично Apple нічого не заважає вбудувати підтримку зовнішніх накопичувачів. Порт USB-C розрахований на те, щоб передавати живлення підключеним до нього аксесуарам. Однак оглядачі припускають, що очікувати на підтримку зовнішніх накопичувачів у iPad Pro не варто. Apple планує заробляти гроші на потребі користувачів у дисковому просторі. Модель iPad на 64 ГБ починається від $799 та сягає $1549 за флеш-пам’ять обсягом 1 ТБ. Зовнішній накопичувач дозволив би отримати терабайти значно дешевше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися