П’ятниця, 19 Липня, 2024

Новий пошуковик запам’ятовує все, що показував ваш ПК

Кожного дня ми відкриваємо десятки вкладок та документів, і згодом може бути важко згадати, із чим саме та коли ви працювали на своєму ПК. Американська компанія Atlas Informatics планує вирішити цю проблему за допомогою свого пошуковика Atlas Recall. Він дозволяє шукати за всіма даними, які коли-небудь відображалися на моніторі вашого комп’ютера.

161031152040-atlas-recall-search-780x439

Директор Atlas Informatics Джордан Ріттер називає нове програмне забезпечення «фотографічною пам’яттю для цифрового життя». Адже після встановлення Atlas Recall відображає персоналізовані результати пошуку, які містять веб-сторінки, електронні листи, чати, онлайн-фільми, потокову музику тощо. Наприклад, при пошуку за словом «весілля» Atlas Recall «згадає» записані в календарі дати зустрічей, веб-сайти квіткових компаній, фотографії весільних костюмів, потокову музику, яку користувач слухав у той період, та інші дані.

В Atlas Recall можна шукати за ключовим словом, типом контенту або часом. Результати пошуковик відображає на основі релевантності. Наприклад, якщо два документи були відкритими одночасно, і користувач перемикався між ними, вони обидва з’являться у видачі, навіть якщо вони не містять ключового слова.

Для роботи Atlas Recall необхідно встановити на ПК та дозволити йому доступ до даних. Після цього програма працює у фоновому режимі та збирає інформацію, яку вона зберігає на віддалених серверах.

Пошуковик Atlas Recall розвиває популярну сьогодні модель роботи пошуковиків. Google, наприклад, також збирає про користувачів відомості, як тільки вони увійдуть у свій акаунт. Google стежить за відвіданими веб-сторінками, маршрутами у Google Maps, зустрічами в календарі Google Calendar тощо.

Запуск Atlas Recall відбудеться найближчими днями в бета-режимі. Скористатися ним можуть власники пристроїв під управлінням Apple macOS Sierra та OS X El Capitan, а також обмежено користувачі iPhone. Версію для Windows 10 обіцяють найближчим часом.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися