Вівторок, 23 Липня, 2024

Продукція Apple коштує дорожче, але гіршої якості, ніж Samsung

Думка про те, що «яблучна» компанія втрачає позиції головного інноватора, стосується не лише її комп’ютерів, а й телефонів. Користувачі вважають, що iPhone переоцінені, а за якістю вони гірші, ніж продукція Samsung.

iPhone

Аналітики агентства UBS опитали 6500 респондентів у США, Великобританії, Китаї, Німеччині та Японії. Тільки 20% учасників сказали, що продукція Apple варта своїх грошей. Така цифра помістила Apple з великим відставанням у кінець списку, який склали аналітики. Для порівняння: продукція Samsung має справедливий цінник на думку 48% респондентів.

У вірності марці Apple зізналися 29% опитуваних. А очолює список за ступенем прихильності користувачів компанія Samsung з показником 35%. Асоціації з люксовою продукцією марка Apple викликає у 30% респондентів, і тут компанія знову не стала лідером. Її обігнав Samsung з показником 31%. Довіряють марці Apple 49% опитаних, рівень Samsung – 54%.

Також 48% учасників вважають, що Apple випускає високоякісну продукцію. Продукцію Samsung вважають високоякісною 53% опитаних. Останнє також є найвищим показником у списку.

Аналітики також відзначають, що положення Apple погіршилося порівняно такими ж попередніми опитуваннями.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися