Робомобілі вийдуть на гоночний старт

Організатори перегонів електромобілі «Формула Е» анонсували першу у світі гоночну серію для безпілотних автомобілів. У ній братимуть участь десять команд, які змагатимуться перед кваліфікацією і заїздом електричних болідів «Формули Е». Гоночна серія підтримки, що отримала назву Roborace, стартує в сезоні 2016-2017.

З наступного року перегони електромобілів «Формула Е» відкриватимуть змагання робомобілів

Кожна з команд-учасників Roborace матиме дві машини, які будуть змагатися в годинних гонках на тих же трасах, що і боліди «Формули Е». Робомобілі команд не повинні мати конструктивних відмінностей. Тому переможцем стане той, чиє програмне забезпечення і технології штучного інтелекту для управління системами боліда виявляться більш ефективними.

Організатори Roborace повідомили, що одна з команд буде сформована за допомогою краудфандингу ентузіастами програмного забезпечення і технологічними експертами.

Це поки все, що відомо про Roborace. Немає подробиць ні про автомобілі, які братимуть участь у перегонах, ні про команди. Організатори лише повідомляють, що максимальна швидкість робомобілів, які братимуть участь у Roborace, буде перевищувати 300 км/год. Це більше, ніж у машин «Формули Е», максимальна швидкість яких становить 240 км/год.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я