Субота, 22 Червня, 2024

Офіційно: Microsoft підтвердив появу смартфонів Nokia у 2017 році

Відомо, що компанія Nokia  планує повернутися на ринок смартфонів, пише Phonearena. Однак коли випустять нові моделі, ще не зовсім зрозуміло. Фіни підтвердили участь у виставці MWC 2017, яка щороку відбувається в іспанському місті Барселона. В офіційному акаунті Nokia у Twitter з’явилася інформація про те, що на виставці заплановано виступ CEO компанії Раджива Сурі, який, імовірніше за все, стане повідомленням про повернення Nokia на ринок смартфонів. Однак представники Nokia ніяк не коментують свою участь у мобільному конгресі в Барселоні.

nokia-smartphone-2016

Проте вже стало відомо, що Nokia надала комерційні права на виробництво смартфонів компанії HMD Global, яка може випустити кілька моделей уже у 2016 році.

З цього приводу Джеймс Разерфорд, глава мобільного підрозділу Microsoft Asia-Pacific, розповів про те, що HMD Global збирається випустити два смартфони під брендом Nokia в четвертому кварталі 2016 року і ще два – у першому кварталі наступного року. Він також відзначив, що HMD має намір інвестувати понад $500 млн протягом наступних трьох років у підтримку маркетингу Nokia.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися