Середа, 19 Червня, 2024

Огляд програмованого фільтра EnerGenie EG-PMS2-LAN

Мережевий фільтр, ключовою особливістю якого є підключення до Інтернету і дистанційне керування.

EnerGenie EG-PMS2-LAN. Тестування

Комплектація і упаковка

– мережевий фільтр EnerGenie EG-PMS2-LAN;
– патч-корд для підключення до ПК;
– патч-корд для підключення до роутера;
– документація;
– компакт-диск з необхідним програмним забезпеченням

Все перераховане запаковано в міцну картонну коробку, на стінках якої чимала кількість даних про особливості продукту, а також відомостей щодо виробника.

Технічні характеристики

Тип – мережевий фільтр. Тип 3.
Кількість доступних / програмованих розеток – 6/4.
Максимальна напруга – 250 Вт.
Частота вхідної напруги – 50 – 60 Гц.
Максимальний споживаний струм 10 А.
Максимальна підключається потужність – 2,5 кВт.
Розміри – 378x98x55 мм.
Вага – 1 кг.
Довжина кабелю – 1,8 м.

EnerGenie EG-PMS2-LAN. Тестування

Матеріали корпусу

В корпусі EnerGenie EG-PMS2-LAN головним чином застосовано вогнестійкий пластик. Крім нього, «на борту» трохи металу плюс матеріал, що тактильно нагадує щільну гуму. Останній тут у вигляді обплетення кабелю підключення до електромережі.

Корпус збірний, і в цьому легко переконатися, поглянувши на тильну панель, де добре видніються головки гвинтів.

EnerGenie EG-PMS2-LAN. Якість збірки

Якістю збірки я залишився задоволений. Так, здавалося б, надійність конструкції, елементи якої зафіксовані гвинтами, питань викликати не повинна, однак особисто я зустрічав дуже багато «побратимів» EG-PMS2-LAN, що не наділені «розумними» функціями, за рівень збірки яких виробників ну ніяк не можна було похвалити . Саме ж в нашому випадку претензій дійсно немає.

Кабель організований цілком розумно. Довжини в 1,8 метра досить для підключення абсолютно будь-якого плану. Ефект пам’яті тут невеликий, а тому випростатися шнур від заводського скручування в бухту зможе досить швидко.

Дизайн

За своїм зовнішнім виглядом EG-PMS2-LAN нагадує масу побратимів по сегменту (і не тільки EnerGenie), які не наділені «розумними» функціями. І саме за рахунок впровадження тут останніх розглянута модель вийшла більшою і важчою. Ну да, втім, це навряд чи можна назвати недоліком, враховуючи, що ми маємо справу не з мобільним пристроєм, і носити його з собою не доведеться точно.

Ергономіка

На верхній панелі EG-PMS2-LAN шість розеток, різні світлодіоди, перемикач живлення, а ще логотип бренду. Чотири розетки з цього «арсеналу» є програмованими, а ще дві звичайнісінькі. Які з них відносяться до першої із зазначених «категорій» зрозуміти нескладно – навпроти кожної є відповідний діод, плюс вони ж позначені цифрами від одного до чотирьох.

На протилежній стінці велика наклейка з різними даними про цей пристрій, а ще петлі кріплення фільтра на стінку або іншу вертикальну поверхню і зазначені вище гвинти фіксації половинок корпусу.

З одного з торців виробник вивів кабель підключення EG-PMS2-LAN до електромережі. Напроти нього гніздо для підключення відповідного патч-корда. Тут же поряд сигнальний світлодіод, що відображає наявність / відсутність зв’язку з мережею плюс три кнопки управління, біля кожної з яких мініатюрна ікона, що вказує на її функціональні особливості. Щодо кнопок, дві з них дозволяють включити / вимкнути всі програмовані розетки одночасно, а третя – це перезавантаження фірмового софта.

ПО, настройки та управління

Незалежно від формату підключення фільтра – до відповідного порту вашого ПК або ж роутера, для того, щоб повною мірою розкрити потенціал пристрою, необхідно встановити відповідне програмне забезпечення. Зробити це можна, використовуючи «штатний» компакт-диск, або ж виконавши завантаження з сайту виробника.

Весь софт – це три окремих додатки. Призначення першого – пошук фільтра в локальній мережі (LAN Find). Друге – програма управління (Power Manager), а третє – це його налаштування.

Процедура пошуку досить тривала, і займає близько 5-7 хвилин. Після виявлення, система привласнює пристрою унікальну IP-адресу. Далі займаємося настройками.

Робити це можна як за допомогою спеціального програмного забезпечення, так і за посередництва WEB-панелі. Особисто мені більше сподобався другий із зазначених варіантів.

Отримати доступ гранично просто – потрібно лише скопіювати ваш IP-адресу в відповідну стрічку, а у вікні що з’явиться, ввести найпростіший пароль – «1». До речі його надалі можна буде замінити більш складним.

У головному меню доступні розділи Socket1, Socket2, Socket3 і Socket4 – тобто, за кількістю програмованих розеток. У кожному із них користувач може задавати розклад автоматичного включення / вимикання розеток на кожен день місяця. Крім того, тут же міняємо пароль на доступ до даної WEB-панелі налаштувань, задаємо сервер точного часу (від цього залежить точність розкладу автоматичного включення / вимикання) і ін. Також можна перейменувати самі розділи – Socket1 – Socket4. Віддалене управління розетками зі свого смартфона також можливо.

Замість висновків

Таким чином, перед нами цікавий продукт, особливо для зайнятої людини, що дозволяє не турбуватися за ненавмисно забутий пристрій, включений в розетку. Єдиний нюанс, який може змусити почекати з покупкою – досить високий цінник фільтра. Втім, якщо дивитися на це з боку безпеки і комфорту, дана сума непідйомною не здається.

Орієнтовна вартість: 1700 гривень

Продукт надано прес-службою EDG GROUP

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися