Vodafone Україна познайомив підлітків з мобільними технологіями

3G-Smart-Club

Vodafone спільно з академією робототехніки Robot Good організував серію екскурсій під назвою «Розумні комунікації». Їхніми учасниками стали учні літнього міського інженерного табору RG CITY CAMP.

Завдяки освітній програмі 3G Smart Club юні робототехніки змогли не лише попрактикуватися у розробці телефонів та інших мобільних девайсів. Вони також відвідали комутаційний центр Vodafone Україна, познайомилися з роботою базових станцій і різного сервісного обладнання. Діти дізналися, що таке роумінг і як ця функція забезпечується співробітниками операторів мобільного зв’язку. Діти побачили, як функціонує центр управління та обслуговування мережі.

Формат спільного проекту Vodafone і Robot Good передбачає міні-лекції про технології мобільного зв’язку, екскурсії технічними приміщеннями, де встановлено комутаційне обладнання, спілкування з інженерами Vodafone Україна. Також юні робототехніки можуть відвідати центр контролю та управління, звідки відбувається віддалений моніторинг і управління всією мережею мобільного зв’язку.

Метою проекту 3G Smart Club є ознайомлення дітей із сучасними мобільними технологіями. На зустрічах клубу експерти Vodafone розповідають учасникам про мобільний зв’язок, 3G-інтернет, можливості смартфонів і планшетів, а також дискутують з дітьми на актуальні теми. Практична частина занять 3G Smart Club присвячена темі мобільної безпеки для інтернет-користувачів, а також проходженню тематичних квестів.