Oppo показала прототип першого телефона з камерою під екраном

Останні роки саме китайські виробники, зокрема, Oppo і Vivo, втілюють революційні розробки в смартфонах

Розробникам смартфонів уже не потрібно вигадувати чудернацьку моноброву, дірявити дисплей або робити висувні модулі для розміщення фронтальної камери. В Oppo заявили про готовність технології камери, що розміщується під екраном. Вони продемонстрували відео роботи першого прототипу:

 

 

У неробочому стані побачити камеру на передній панелі смартфона неможливо, але при запуску відповідного додатка інтерфейс змінюється. Частина екрана, розташованого над датчиком зображення, стає чорною, а камера виконує свою роботу у звичайному режимі.

Останні роки саме китайські виробники, зокрема, Oppo і Vivo, втілюють революційні розробки в смартфонах. При цьому ці компанії часто отримують передові компоненти від найбільших постачальників. Деякі експерти переконані, що це стратегія великих брендів, які спершу дивляться на потенціал технології та зростання її популярності. Якщо технологія виявляється провальною, вони не несуть великих збитків. Якщо технологія виявиться успішною, топові бренди можуть відразу втілити готове рішення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я