Субота, 24 Лютого, 2024

Особливості світлодіодних ламп

Лампочка, завдяки якій ми можемо мати світло в будинку після настання темряви, стала повсякденною та неодмінною частиною нашого життя. Світлодіодні лампи є найбільш економічним та практичним рішенням у галузі освітлення. Безперечно, найбільшою перевагою цих ламп є економія електроенергії, яка становить до 90% при правильному використанні товару.

Вибір ЛЕД лампи включає кілька параметрів, але найважливішим аспектом стане колірна температура. Користувач в першу чергу повинен подумати про те, для яких цілей застосовувати лампочку і де її розмістити.

Експлуатаційні особливості виробу

Кількість енергії у світлодіодних лампах у багато разів менша, ніж у звичайних, енергоощадних або люмінесцентних варіантах.

  Коротко про переваги світлодіодних ламп:

 • Тривалий термін експлуатації.
 • Економічність рішення для сім’ї.
 • Висока яскравість.
 • Негайний старт.
 • Стійкість до частих включень/вимкнень.
 • Можна змінювати рівень затемнення.
 • Можливість різних колірних комбінацій.
 • Світлодіодні вироби також стійкі до ударів та механічних пошкоджень.

Важливим є і той факт, що світлодіодна продукція є екологічно чистою. Вона не містить жодних токсичних речовин, свинцю або ртуті, а тому її можна використовувати будь-де, не побоюючись псування та проблеми подальшого перероблювання.

Використання основних типів світла на практиці

Кожен колір впливає на людину по-різному. Одні кольори заспокоюють, інші збуджують. Тому дуже важливо подумати про колір освітлення, яке вибирає користувач.

Загалом вірно, що:

 • Теплий білий більше підходить для спальні, вітальні чи дитячої кімнати. Має приємний і затишний ефект – викликає почуття добробуту. Цей колір найбільш близький до класичної лампочки, він дає тепле світло жовтого кольору, який, однак, може стомлювати очі та викликати сонливість.
 • Денний білий подібний до природного світла, не так сильно втомлює очі (не викликає сонливості) і тому підходить для роботи або активного відпочинку. Його можна встановити на кухні, в кабінеті, ванній, передпокої або взагалі в місцях з нестачею денного світла.
 • Холодний білий використовується в промислових будинках або медичних закладах, а не в інтер’єрі будинку. Його світло блакитне і неприродне, воно здається занадто холодним.

Проте вищевикладене не може бути правилом. Оскільки ця справа індивідуальна, вибирати кольори слід осмислене, тобто так, щоб вони були приємними за відчуттям. Слід також пам’ятати, що ковпак лампи також впливає на колір світла. Якщо купувати лампочку з молочним ковпаком, то ясно, що колір її світла відрізнятиметься від кольору лампочки із прозорим корпусом.

Відвідуючи сайт інтернет-магазину Lemanso, завжди можна звернутися до професіоналів за рекомендаціями щодо вибору виробу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися