Понеділок, 20 Травня, 2024

Google тестує дно: на Android тестується нове розміщення інтерфейсу додатка Google

Попри те, що уже багато років неможливо тримати смартфон в руці і цією ж рукою дотягнутися до усіх куточків екрана, інтерфейс додатків часто ігнорує це. Програми все ще розміщують важливі елементи інтерфейсу у верхній частині екрана, що ускладнює зручний доступ до них. Це вірно для програми Пошук Google, але уже скоро це зміниться, адже Google експериментує з новим розміщенням елементів інтерфейсу в нижній частині екрана.

Було помічено нову панель пошуку, розташовану прямо над нижньою навігаційною панеллю, що містить головну сторінку, пошук і збереження.

Оновлений інтерфейс все ще розробляється і тому він вимкнений за замовчуванням, як описано в AssembleDebug. Якщо ввімкнути його за допомогою прихованих налаштувань, нова позиція буде активна як на домашній сторінці Google, так і в інтерфейсі пошуку.

Коли виконуєтеться активний пошук, з’явиться поточний пошуковий термін на панелі, як зазвичай. Решта відповідних параметрів, як-от фільтри пошуку, різні розділи та налаштування вашого облікового запису, все ще знаходяться вгорі. Рядок пошуку – це єдине, що переміщено вниз.

Видання AssembleDebug повідомляє, що їм вдалося активувати нижню панель пошуку у версії 14.48.26.29.arm64 програми Google. Експерт з Android припускає, що новий вигляд може тестуватися за участю кількох випадково обраних бета-тестерів.

Як завжди, таке відкриття не обов’язково означає, що нова панель пошуку розгортається найближчим часом. Google також може визнати експеримент невдалим і відкласти його на невизначений термін.

Раніше Google експериментував із навігацією в Chrome в нижній частині екрану Android, але скасував експеримент у 2020 році. Тоді компанія випробувала різні ітерації нижньої навігації, включаючи повне переміщення адресного рядка вниз, а також гібридні параметри з деякими ключовими кнопками на внизу, зберігаючи адресний рядок угорі. Інші браузери, такі як Firefox, прийняли цей дизайн, однак, дозволяючи користувачам вибирати між верхньою та нижньою навігацією.

Однак не виключено, що незабаром Google перегляне свою позицію щодо нижньої навігації в Chrome для Android. Chrome нещодавно додав опцію перемістити адресний рядок униз на iOS, точно віддзеркалюючи роботу за замовчуванням у браузері Safari від Apple. Завдяки цьому кроку та експерименту з додатком Google розповсюдження цього налаштування інтерфейсу на більше програм на Android цілком можливе.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися