Четвер, 29 Лютого, 2024

Paint у Windows почне малювати замість користувача: картинки генеруватиме штучний інтелект

Користувачам комп’ютерів та ноутбуків з Windows 11 незабаром не потрібно буде шукати сторонні нейромережі для візуалізації своїх фантазій. Вбудований в операційну систему графічний редактор Paint навчиться малювати картинки на основі текстового опису. За такою схемою генерує зображення така популярна нейромережа, як Midjourney чи Image Creator у Bing.

Функція штучного інтелекту працюватиме на основі тієї ж технології, що лежить в основі Image Creator від Bing. В Paint з’явиться кнопка Magic Paint разом із бічною панеллю, на якій можна ввести опис зображення для створення. Потім це зображення можна перенести на своє полотно, щоб внести будь-які зміни.

На додаток до Paint, Windows Central повідомляє, що Microsoft також хоче додати інструменти штучного інтелекту до програм Camera та Snipping Tool. Для фотографій це може включати нову функцію, яка дозволяє ідентифікувати людей або об’єкти на фотографії, а потім вирізати та вставляти їх в інші області.

Що стосується Snipping Tool і Camera app, Microsoft може додати технологію оптичного розпізнавання символів (OCR) до обох. Це може потенційно дозволити кожній програмі ідентифікувати текст на фотографіях або знімках екрана, що значно спростить копіювання та вставлення інформації з цих файлів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися