Вівторок, 16 Липня, 2024

Panasonic розробив надійний гнучкий акумулятор

Компанія Panasonic, один із провідних постачальників батарей, оголосила про завершення розробки гнучкого літій-іонного акумулятора, передає Geek.com. Акумулятор можна використовувати в носимих пристроях, і його товщина всього 0,55 мм.

panasonic_flex-battery_01-625x350
За даними Panasonic, акумулятор витримує згинання та скручування згідно з японськими стандартами для ідентифікаційних карток. Крім того, батарея здатна зберігати свої характеристики навіть після того, як її багаторазово згинали і скручували. Те ж саме стосується і її зарядки.

Нова гнучка батарея є безпечною для використання в пристроях, підключених близько до людського тіла, зокрема, смарт-одягу або браслетів. В акумуляторі використано ламінований зовнішній корпус і таку внутрішню структуру, яка забезпечує збереження електроліту всередині, а також дозволяє уникати надмірного нагрівання під час багаторазового згинання чи скручування.

Перші партії гнучких батарей будуть відвантажені вже в кінці жовтня 2016 року, проте подальша розробка триватиме до налагодження масового виробництва. У майбутньому Panasonic має намір зробити гнучкі батареї ще тоншими.

panasonic_flex-battery_02

Розчарування в тому, що номінальна ємність гнучкого літій-іонного акумулятора від Panasonic складає лише 60 мАг, що робить його придатним для застосування лише в пристроях інтернету речей з наднизьким енергоспоживанням, і аж ніяк не у смартфонах. Плануються до випуску також дві менші моделі з номінальною ємністю17,5 мАг і 40 мАг.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися