Понеділок, 24 Червня, 2024

Урядова «гаряча лінія» розкрила статистику

Через події на сході держави багато громадян були змушені залишити свої домівки, і МТС спростила їм вирішення проблем переселення та соціального забезпечення. Для цього оператор надав їм можливість телефонувати на урядову «гарячу лінію» через короткий номер 111. Ця ініціатива виявилася затребуваною, свідчить статистика її використання.

Протягом трьох з половиною місяців її існування нею скористалися понад 47 тисяч разів. При цьому помісячна статистика така: за два тижні липня було маршрутизовано 13248 дзвінків, у серпні – 14 534, у вересні – 9466, у жовтні – 9011 дзвінків.

Для того щоб зв’язатися з урядовою «гарячою лінією», необхідно телефонувати на номер 111 (в центр обслуговування абонентів «МТС Україна») і в голосовому меню обрати з’єднання з «Гарячою лінією для переселенців з Донецької та Луганської областей». Для контрактних абонентів це пункт голосового меню під номером «9», для абонентів передоплати – під номером «8». Після натиснення цієї кнопки система запропонує для з’єднання з урядової «гарячою лінією» натиснути «1». Після цього цього пункту дзвінок автоматично переадресується на номер урядової «гарячої лінії».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися