Понеділок, 22 Липня, 2024

Yahoo переглядала листування користувачів для розвідки США

Інтернет-компанія Yahoo протягом 2015 року таємно сканувала електронні листи своїх користувачів для розвідки США, повідомляє SlashGear з посиланням на повідомлення Reuters.

yahoo_1
Компанія створила програму для аналізу листування користувачів, яка перевіряла всі вхідні повідомлення на наявність певного поєднання символів. Як повідомляється, Yahoo виконувала таємний запит, який надійшов або від Агентства національної безпеки (АНБ), або від Федерального бюро розслідувань (ФБР). Оскільки процедура формування запитів дещо заплутана і АНБ робить частину запитів через ФБР, то неможливо встановити, яке з відомств шукало інформацію в Yahoo.

Відповідно до законодавства США, спецслужби можуть звертатися до телефонних та інтернет-компаній з проханням надати дані про клієнтів, якщо це, серед іншого, може допомогти запобігти терористичному нападу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Yahoo підтвердила викрадення даних 500 млн облікових записів своїх користувачів у результаті хакерської атаки у 2014 році.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися