Панель налаштування відеодрайвера Intel, нарешті, стане корисною, і це дзвінок для AMD та NVIDIA

Експерти ресурсу PC Gamer вважають, що оновлення панелі керування графікою показує плани Intel на ігровий сектор.

В Intel оголосили про серйозну переробку панелі налаштування у драйвері своїх відеокарт. Сьогодні вона майже не має корисних налаштувань, і в неї можна не заходити. Однак у майбутньому вона стане більш корисною для геймерів. Експерти вже говорять, що прийдешнє оновлення є більшим, ніж просто покращення програмної частини, і показує стратегію Intel щодо своїх відеокарт.

Інженери Intel сьогодні активно працюють над новим дискретним графічним процесором. Його випуск запланований на 2020 рік, і очікується, що його використовуватимуть також дискретні відеокарти для звичайних користувачів. Саме для них компанія готує оновлену панель управління графікою Intel. Також на сайті Intel є спеціальний розділ, в якому можна знайти рекомендовані налаштування для різних ігор.

«Мені дійсно подобається майбутня панель управління графікою Intel, – говорить глава маркетингового відділу графічного підрозділу Intel Кріс Хук. – Вона призначена для гравців з не дуже продуктивними системами, а також для тих, хто не знайомий з налаштуваннями якості графіки, і ми плануємо провести бета-тестування нової панелі управління, щоб користувачі могли допомогти нам зробити її ще кращою».

Експерти ресурсу PC Gamer вважають, що оновлення панелі керування графікою показує плани Intel на ігровий сектор. Сьогодні вбудовані відеокарти компанії погано підходять для ігор, але це має змінити випуск дискретних рішень. В Intel хочуть скласти серйозну конкуренцію наявним відеокартам від AMD та NVIDIA.

Intel уже не вперше намагається створити потужну дискретну графіку. У 2010 році скасували проект Larrabee GPU, який виявився значно слабшим за відеокарти конкурентів. Також наприкінці 90-х компанія закрила напрямок графічного процесора i740, який не витримав конкуренції з NVIDIA, 3dfx, ATI та Matrox.

Нова панель управління з’явиться скоро, без уточнення дати. Також компанія розповіла, що оптимізуватиме продуктивність своїх відеокарт. Поки що це лише плани, основна боротьба має розгорнутися у 2020 році.