Вівторок, 16 Липня, 2024

Перетворити ПК на приставку: добірка емуляторів консолей для Windows

Ретро-ігри сьогодні стають знову популярними: покемони захопили світ, а для любителів 8-бітних розваг випустили сучасний клон ігрової приставки NES. Ви також можете перетворити свій ПК з Windows на ігрову консоль для класичних ігор. Ось добірка емуляторів, які допоможуть це зробити.

FCEUX

Пограти в Маріо, пройти Battletoads чи Contra – усе це можна зробити з емулятором FCEUX. Це один з найбільш універсальних емуляторів приставки NES. Окрім звичайного відтворення ігор для приставки NES він також надає запис геймплею, інструменти для роботи з ROM, засоби для створення швидкісного проходження гри.

SNES9X

Додаток SNES9X часто називають одним з найбільш вдалих емуляторів приставки SNES. Він може працювати навіть з останніми релізами для приставки Super Famicom, коли пасують інші емулятори. Розробники оснастили свою програму великою кількістю можливостей, з налаштуваннями відео, звуку, підтримкою чит-кодів і мультиплеєром включно.

Project 64

Project 64 є одним з найбільш сумісних з іграми для приставки Nintendo 64. Емулятор не має великої кількості налаштувань, але надає мультиплеєр та чит-коди. Для максимальної зручності гри можна налаштувати масштаб екрана.

VBA-M

Погратися в ігри для Gameboy, Gameboy Color та Gameboy Advance дозволить утиліта VBA-M. Вона дозволяє налаштувати відео, звук, а також кілька інших опцій. Для роботи цього емулятора потрібно, щоб на ПК стояв Microsoft DirectX.

Kega Fusion

Ігри з консолей Sega Mega, а також Genesis, Game Gear, Sega CD можна запускати через емулятор Sega. Він надає введення чит-кодів, збереження ігрового процесу, запис відео і аудіо, онлайн-гру і підтримку різних геймпадів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися