Вівторок, 25 Червня, 2024

3D-принтер допоміг поліції в розслідуванні вбивства

Модулі зчитування відбитків пальців, які застосовуються в сучасних смартфонах, суттєво підвищили безпеку даних, проте можливо надурити і такі складні методи захисту.

Місцева поліція звернулась до Університету штату Мічиган по допомогу у створенні об’ємної моделі відбитка пальця особи, яка стала жертвою вбивці, шляхом 3D-друку. Вочевидь, жертва раніше порушувала закон, раз поліція мала у своєму розпорядженні відбитки усіх її пальців, які набули об’єму в лабораторії університету.

Оскільки слідство ще триває, подробиць поки що небагато, але поліція Мічигану офіційно підтвердила, що такий підхід допоміг отримати доступ до вмісту телефону жертви.

finger_scanner _01
Зазначена процедура не сильно відрізняється від інших методів введення в оману сканерів відбитків пальців, що демонструвалися фахівцями з безпеки раніше. Зліпки, зроблені на основі фотографій відбитків пальців, дозволяли обійти біометричний захист на різних пристроях.

Інформація про модель телефона, який належав жертві, також не розголошується. Це може бути як одна з останніх моделей iPhone, так і один з багатьох пристроїв з Android, які також останнім часом оснащаються сканерами відбитків пальців. Однак зауважимо, що Apple у травні цього року посилила захист від підроблених відбитків пальців за допомогою додаткового коду безпеки, який необхідно додатково вводити, якщо пристрій не використовувався протягом останніх восьми годин.

Джерело: ubergizmo.com

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися