Перший телефон з датчиком відбитка в екрані буде від Vivo

Synaptics заявляє, що швидкість її рішення вдвічі більша за систему розпізнавання обличчя, таку як Apple Face ID.

Минулого тижня Synaptics анонсувала сканер відбитка пальця, який можна вбудувати в екран. Стало відомо, хто першим випустить смартфон з такою технологією. За інформацією видання Forbes, це зробить виробник Vivo.

відбиткаАналітик Forbes Патрік Мурхед уже тримав у руках попередню версію такого смартфона. За його словами, вбудований в екран датчик відбитків працює швидко та просто. Сама Synaptics заявляє, що швидкість її рішення вдвічі більша за систему розпізнавання обличчя, таку як Apple Face ID.

Сканер у телефоні побудований за технологією CMOS та має товщину 0,7 мм. Він зчитує відбиток безпосередньо через матрицю екрана OLED.

Виробники вже тривалий час намагаються вбудувати датчик відбитків в дисплей. Наявні технології, коли він представлений у вигляді окремого елемента, не дозволяють втілити дизайн смартфона з екраном, що повністю займає передню панель. Ті виробники, які випускають подібні апарати, змушені переносити датчик в інше місце, найчастіше на задню кришку. Окрім цього, Apple вибрала інший шлях, позбавившись від датчика відбитка взагалі та замінивши його технологією візуального розпізнавання обличчя.

Хоча марка Vivo не буде першою, про яку згадується в дискусіях про смартфони, але цей виробник є одним з найбільших у світі. За даними IDC, у першому кварталі 2017 року цей вендор був п’ятим за обсягом. У другому кварталі бренд перемістився на шосту позицію. Однак при цьому Vivo є дочкою компанії BBK Electronics, якій належить також виробник Oppo та суббренд OnePlus.