Неділя, 16 Червня, 2024

Перший у світі монітор Paperlike 253 з екраном e-ink продають за $2000

Китайський виробник моніторів Dasung Technology запустив у продаж незвичний комп’ютерний монітор. Це повноцінний монітор у металевому корпусі і з відеовходами HDMI і DisplayPort. А його особливість в тому, що він не використовує традиційні дисплейні панелі LCD чи OLED, а побудований на базі електронних чорнил e-ink.

Екран  Paperlike 253 має діагональ 25,3 дюйма. Розробник каже, що цей монітор не стане великою електронною книгою і зможе швидко змінювати зображений контент. За рахунок фірмової технології Dasung Turbo час відгуку в Paperlike 253 практично дорівнює часу відгуку звичайних рідкокристалічних панелей. Тобто на цьому екрані можна дивитися відео чи грати в ігри.

Монітор не відображає кольори, а виводить картинку у відтінках сірого. Роздільна здатність екрана складає 3200х1800 пікселів, співвідношення сторін – 16:9.

Дисплей пропонує, окрім HDMI і DisplayPort, також порти USB-C та концентратор USB-A на три порти. Є трансформована підставка і можливість використання альтернативної підставки з кріпленням VESA.

Dasung Paperlike 253 доступний у Китаї на умовах попереднього замовлення за ціною $2000. Цікаво, що розробники закликали користувачів не купувати продукти, якими вони не будуть користуватися.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися