Неділя, 14 Липня, 2024

Peugeot випускає складаний електровелосипед

Французький концерн Peugeot відомий як виробник автомобілів, хоча в минулому компанія починала з виробництва кавомолок, а в 30-х роках ХІХ століття займалася виробництвом велосипедів.

peugeot_ebike4

Вочевидь, хтось з керівництва вирішив згадати давнину, і на світ з’явилася модель eF01 – компактний велосипед з електричним двигуном, пристосований для пересування містом.

peugeot_ebike1

На відміну від виробів IKEA, конструктори з Peugeot Design Labs створили зручний у використанні засіб пересування: процес складання чи розкладання байка займає не більше 10 секунд. Конструкція моделі передбачає три положення: коли велосипед розкладений і готовий до використання, компактний складений вигляд для перевезення у громадському транспорті та «піший» режим, коли байк можна вести за собою, як тацю чи валізу на коліщатках, оскільки вага в 17 кг не дозволяє носити його в руках.

peugeot_ebike2

Велосипед оснащено дисковими гальмами та колесами діаметром 16 дюймів. Електродвигун дозволяє розвивати максимальну швидкість 20 км/год, а запас ходу становить приблизно 30 км. Заряджається Peugeot eF01 від звичайної розетки, також передбачена док-станція для підзаряджання від акумулятора авто.

peugeot_ebike3

Електровелосипед зявиться у продажу у 2017 році, але його ціна поки що залишається невідомою.

Джерело: Peugeot Design Labs

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися