Як клієнти МТС рятують новонароджених

Українські медичні заклади тепер зможуть дати проблемним новонародженим дітям більше шансів на життя. Рятувати малечу допоможе нове обладнання, яке вони отримали завдяки ініціативі «Добра справа».

У рамках цього починання МТС спрямовує призначені на купівлю корпоративних подарунків кошти на придбання новітнього діагностичного обладнання. Цього року оператор разом зі своїми корпоративними клієнтами придбав електроенцефалограф Olympic CFM 6000, який співробітники передали до Інституту педіатрії акушерства і гінекології.

З таким пристроєм лікарі Інституту педіатрії акушерства і гінекології зможуть безперервно стежити за станом головного мозку новонароджених та фіксувати судоми. Така інформація допоможе їм підібрати відповідне лікування, прогнозувати здоров’я дитини та знизити негативні наслідки.

«Ми хочемо висловити сердечну подяку компанії «МТС Україна» за підтримку та вагомий внесок у зміцнення здоров’я майбутнього покоління нашої країни, – зазначив директор медичного закладу академік Юрій Геннадійович Антипкін. – Фахівці ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» постійно надають допомогу новонародженим, які народилися з екстремально низькою масою тіла, недоношеними, з вродженою патологією, а також дітям, які народилися в стані важкої асфіксії. Ця категорія дітей потребує інтенсивної терапії, реанімаційних заходів та постійного спостереження».

МТС передає подарункові кошти на благодійність вже більше чотирьох років у рамках проекту «Добра справа в подарунок». І за цей час допомогу отримало 84 дитини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я