Субота, 20 Квітня, 2024

Підсумки угоди з Microsoft: акаунти LinkedIn стали дорожче Facebook

Учора компанія Microsoft офіційно оголосила про купівлю соцмережі LinkedIn. Ціна угоди – $26,2 млрд. Видання ЛІГАБізнесІнформ підрахувало, скільки Microsoft заплатила за кожен акаунт LinkedIn.

Західні ЗМІ написали, що кожен акаунт соціальної мережі для професіоналів коштує $60. Підрахувати цю цифру легко: усього в LinkedIn зареєстровано 433 млн акаунтів, а сума угоди – $26,2 млрд.

Але насправді користувачі LinkedIn обійшлися американській корпорації ще дорожче. Адже, за даними самої соцмережі, кількість її активних профілів на місяць – усього 105 млн. Таким чином, сторінка кожного активного професіонала обійдеться Microsoft приблизно в $250.

Для порівняння можна підрахувати, скільки коштують акаунти Facebook. Ринкова капіталізація соцмережі станом на 13 червня – $327,5 млрд. А кількість активних користувачів на місяць – 1,65 млрд. Таким чином, кожен активний акаунт Facebook зараз може коштувати близько $200.

Акаунти LinkedIn найдорожчі у світі. Адже торік на них вдалося заробляти у 2,5 рази більше, ніж на аналогічних у Facebook. Значною мірою це пояснюється тим, що бізнес-модель у LinkedIn відрізняється від інших соціальних мереж.

Повну версію статті читайте на сайті ЛІГА.net.

Тетяна
Тетяна
В журналістику прийшла із банківської сфери. Захоплюється фотографією

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися