Середа, 22 Травня, 2024

Клієнтам Vodafone стало ще простіше тримати позитивний баланс

Young Woman Withdrawing Money at the Bank Machine

Додати грошей на свій мобільний рахунок тепер можна під час купівель у магазинах «Фора». Такий вид поповнення рахунку доступний абонентам компанії вже протягом року в супермаркетах «Сільпо». Сумарна кількість пунктів поповнення в «Сільпо» і «Фора» становить 4797 точок, і ними можуть скористатися клієнти Vodafone і «МТС Україна». Ці точки доступні у 269 супермаркетах «Сільпо» та 251 магазині «Фора» по всій Україні.

Поповнення рахунку на касі супермаркету стало зручним і популярним способом. Такий спосіб обирають ті, хто хоче «живого» обслуговування: платіж приймає касир, який також відповість на виниклі питання. За рік через цей канал надійшло понад 2,5 мільйони транзакцій на суму близько 24 мільйонів гривень.

При поповненні стягується комісія, яка, залежно від суми поповнення, складе: 2 грн у разі транзакції на суму від 1 до 49 грн, 3 грн для 50-99 грн і 4 грн – при переказі від 100 до 1000 грн.

Vodafone Україна також надає зручний спосіб поповнення онлайн на сайті або за допомогою послуги «Легке поповнення» у відділеннях і філіях банків, у партнерських мережах терміналів, а також за допомогою ваучерів поповнення.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися