П’ятниця, 14 Червня, 2024

Piece перетворить будь-який смартфон на двосімний

Проблема вибору телефона з огляду на кількість підтримуваних SIM-карток залишилася в минулому. Можна купити мобільник, який подобається найбільше, а потім додати йому підтримку двох сімок. Таку можливість забезпечує аксесуар Piece, який підійде для будь-якого смартфона.

Новий гаджет є додатковим GSM-модулем для телефона. У нього можна вставити будь-яку SIM-картку і підключити його до телефона під управлінням iOS або Android за допомогою бездротового з’єднання Bluetooth. Автори кажуть, що з цим гаджетом на телефон можна перетворити навіть плеєр iPod Touch.

Після цього потрібно просто зайти в додаток-компаньйон, у якому будуть відображатися всі контакти, і можна здійснювати дзвінки і надсилати повідомлення, використовуючи SIM усередині Piece. Гаджет має встановлений акумулятор ємністю 550 мАг, якого вистачить на 4 години роботи в режимі розмов. На даний час Piece підтримує дзвінки та SMS, а можливість виходу в інтернет поки відсутня.

Купити Piece поки не можна – розробники лише збирають гроші для запуску його у виробництво. Вартість новинки буде близько $80.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися