Понеділок, 20 Травня, 2024

Samsung обіцяє прибрати рекламу з вбудованих додатків у One UI

Користувачі уже тривалий час скаржаться на фірмову Android-оболонку Samsung One UI через засилля в ній реклами. Нещодавно компанія повідомила, що планує припинити таку практику.

Оболонка Samsung One UI демонструє рекламу у вбудованих додатках. Оголошення показуються на гаджетах будь-якого сегменту, від бюджетного до топового, включаючи модель Galaxy S21 Ultra. Samsung також розсилає пуш-повідомлення на гаджети з One UI, в яких пропонує юзерам купувати інші продукти Samsung.

Під час конференції у Samsung Suwon Digital City один із присутніх співробітників компанії задав питання щодо реклами у вбудованих додатках One UI. Президент мобільного підрозділу Samsung Electronics ТМ Рох у відповідь сказав, що компанія прибере рекламу в майбутніх версіях додатків Samsung Pay, Samsung Themes, Samsung Weather та інших.

Ми шукали нові можливості зростання в області контенту та рекламних сервісів, таких як ігри та медіа, щоб зміцнити інтегрованість екосистеми Galaxy. Інновації в користувацькому досвіді є нашою найважливішою місією”, – каже Рох.

У Samsung не повідомили навіть приблизних термінів, коли планується прибрати рекламу із вбудованих додатків.

Однією з перших вбудовану рекламу в стандартних додатках почала показувати Xiaomi. Фірмова оболонка MIUI на телефонах Xiaomi показує користувачам стільки реклами, що її жартівливо називають ADUI (від слова advertisement – реклама). Якщо хочеться продовжувати користуватися телефоном Xiaomi, але вже без реклами, її можна заблокувати за інструкцією «Як позбутися реклами на телефонах Xiaomi».

У 2019 році таку практику перейняла компанія Huawei, чиї смартфони почали показувати рекламу на екрані блокування. Реклама розміщується у фірмовому магазині шпалер Huawei Magazine Unlock. Однак компанія заявила, що не санкціонувала показ реклами.

У червні 2020 року користувачі смартфонів Sony повідомили, що в їхніх девайсах з’явилася реклама без можливості вимкнення. Оголошення демонструється в шторці повідомлень.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися