Субота, 2 Березня, 2024

Пірати отримають Windows 10 безплатно

Щоб залучити максимальну кількість користувачів до нової операційної системи, Microsoft піде на небачений крок. Цю систему отримають усі власники комп’ютерів з Windows 7 або 8.1, з машинами з піратськими версіями включно.

«Ми модернізуємо всі ПК, які відповідають вимогам Windows 10, незважаючи на наявність ліцензії», – сказав агентству новин Reuters віце-президент Microsoft Террі Майєрсон. – План – возз’єднатися із сотнями мільйонів користувачів Windows у Китаї».

У січні Microsoft оголосила про плани надати безплатну можливість переходу на нову операційну систему Windows 10 власникам ПК з ліцензійними версіями Windows 7 і 8.1. Новий крок компанії більш радикальний: він передбачає надавати ліцензію на Windows 10 у тому числі користувачам піратських версій операційних систем у світовому масштабі, чого раніше в Microsoft не робили ніколи. Поки не відомо, чи поширюється кампанія з безплатної модернізації всіх актуальних версій Windows до Windows 10 на користувачів у всьому світі.

Експерти кажуть, що заробляти гроші Microsoft не на продажі ОС, а на додаткових сервісах для бізнесу та приватних осіб. Компанія вже надає передплату на пакет програм Office, а також торгує комунікаційними сервісами Skype, програмами та іграми.

Операційна система Windows 10 відмовляється від панування персонального комп’ютера та дозволить споживачам бути мобільними незалежно від пристроїв, які вони використовують. Ця ОС дозволить легко переходити від одного гаджета до іншого та продовжувати роботу так, ніби заміни не відбулося: усі програми, сервіси та контент будуть переміщуватися між пристроями.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися