Четвер, 30 Травня, 2024

Як перевірити справність зарядного пристрою смартфона

Поганий зарядний пристрій може значно вкоротити віку як акумулятору, так і самому гаджету. Але для його перевірки не обов’язково мати електротехнічну освіту та спеціалізоване обладнання. Достатньо мати смартфон на Android та утиліту з Google Play.

Програма Ampere у простий спосіб розповість, наскільки добре заряджається акумулятор мобільного. Вона сумісна не з усіма телефонами – перелік таких моделей є на сторінці Google Play.

Щоб дізнатися справність зарядного пристрою, знайдіть напис на його корпусі про струм віддачі. Залежно від моделі це може бути 700, 800 мА чи 1, 1,5 або 2 ампери.

Після цього запустіть Ampere та запам’ятайте струм, який споживає мобільник від акумулятора. Потім приєднайте до гаджета зарядний пристрій, щоб побачити струм зарядки. Складіть ці два числа, і вони в сумі мають дорівнювати тому, що написано на корпусі зарядки.

Якщо показання розходяться, тоді варто спробувати інший кабель USB. Коли й це не допоможе, тоді причина може бути в самому зарядному пристрої, і ліпше ним не користуватися.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися