Що трапилося на Фарерських островах, де овець більше за людей

Сервіс Google Street View відзняв на свої камери майже всю планету – від штаб-квартири Бетмена до гори Еверест. Але Фарерські острови досі залишаються недосяжними. У Google придумали, як відзняти вулиці цього архіпелагу. Вони запустили Sheep View 360 – операторами камер стали вівці.

Sheep View

Фарерські острови – це невеликий архіпелаг у північній частині Атлантичного океану. Він відомий тим, що на ньому мешкає вдвічі більше (80 тис.) овець, ніж людей (49188).

Ентузіаст Даріта Даль Андреассен разом з однодумцями не могли отримати доступ до автомобілів Google Trekker, які курсують вулицями міст та роблять панорамні фотографії. Тому жителі вирішили, що автівки можна замінити вівцями. Камери мають сонячні панелі для заряджання батарей та GPS, дані від якого вони прикріплюють до фотографій. Ці дані потім передаються Андреассен, яка вручну завантажує знімки до сервісу Street View.

Жінка розуміє, що використання овець не дозволить повністю зафільмувати острови. Вона намагається переконати Google завітати туди. А тим часом завдяки вівцям ви можете самі подивитися на ландшафт та пейзажі Фарерських островів.