Південна Корея відчує 5G першою

Південнокорейська компанія SK Telecom прагне першою у світі відкрити п’яте покоління мобільних мереж 5G. Компанія вже продемонструвала швидкість інтернету в 19,1 Гбіт на секунду, що майже в 1000 разів швидше, ніж доступні зараз 25 Мбіт на секунду в 4G-мережах. Така швидкість дозволить завантажувати 2 ГБ відео за частку секунди.

Чой Джі-Сун сказав, що його компанія не пошкодує сил на запуск 5G. Уже зараз користувачі можуть переконатися в можливостях цього покоління зв’язку на відкритому майданчику 5G Playground

«SKT не пошкодує зусиль для першої у світі комерційної реалізації 5G-мережі», – заявив генеральний директор компанії Чой Джі-Сун. Компанія планує запустити її у 2017 році.

П’яте покоління мобільного зв’язку придатне для створення повсюдної віртуальної реальності, що демонструють науковці на майданчику 5G Playground

Найближчі конкуренти запустять свої мережі також через кілька років. Найбільший оператор стільникового зв’язку в США Verizon Wireless комерціалізує 5G-мережу до 2017 року, а австралійська Telstra запустить 5G тільки до 2020 року.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я