Четвер, 18 Квітня, 2024

Рок-гурт роботів збирає кошти на створення вокаліста

Рок-гурт роботів Compressorhead має перейти на наступний рівень виконання – додати голосу. Для цього він хоче обзавестися вокалістом і записати перший студійний альбом. Із цією метою на сайті Kickstarter розпочали збір коштів на побудову робота-співака, для чого потрібно 290 тисяч євро.

Ці гроші підуть на створення четвертого робота, який доповнить чотирирукого ударника Stickboy, гітариста Fingers і басиста Bones. Передбачається, що він стане фронтменом гурту і зможе вільно і швидко пересуватися по сцені, щоб заводити глядачів.

Крім того, група планує запис першого у світі альбому, написаного спеціально для роботів. До нього увійде 14 композицій, автором яких є Джон Райт, відомий шанувальникам панк-року за участю в канадських групах NoMeansNo і The Hanson Brothers. У композиціях враховуються можливості роботів, так що в них є фрагменти, недоступні для виконання музикантам-людям.

Внески починаються з 8 євро. Планом організаторів передбачена розсилка сувенірів, починаючи з грудня, що дозволить використовувати їх як подарунки на Новий рік і Різдво. Компакт-диски і вінілові пластинки будуть готові в кінці липня або початку серпня 2016 року. Усі роботи в музичному колективі створені ентузіастами без підтримки з боку виробників чи держави.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися