Plaify – нова соцмережа для гравців, ігроробів і стримерів

Plaify – нова соціальна платформа для гравців, яка надає широкі можливості як для користувачів, так і для ігрової індустрії в цілому. Основна мета мережі – налагодити активне спілкування між геймерами.

Спілкуватися на платформі можна через голосові і текстові чати (в особистих повідомленнях) і на спеціальних форумах, присвячених виходу нових ігор. Plaify пропонує функціонал для пошуку співгравців в команду, медіаконтент і можливість розробникам активно спілкуватися з аудиторією, щоб швидко реагувати на всі зауваження.

Ігророби зможуть створити в Plaify профіль свого проекту, вказувати дату релізу, прямо на сервісі публікувати патчі, моди та інші файли для ігор. Не забули і стримерів – вони зможуть вільно завантажувати мультимедійні дані і сортувати їх за альбомами, а також вести потокову трансляцію.

Решта медіаконтенту повинні забезпечувати звичайні учасники шляхом написання оглядів, новин і блогів. До статей можна додавати різні файли, серед яких не тільки картинки, але і моди/патчі для ігор. І це далеко не всі можливості Plaify.

P.S. На платформі вже публікуються відомі в YouTube гейм-стримери й автори летсплеїв.