Модульний планшет від Google на Chrome OS

Google офіційно продемонстрував планшет Pixel Slate, який стане конкурентом Apple iPad Pro. Новий гаджет буде працювати під управлінням фірмової Chrome OS і дозволить запускати додатки для стандартного Android.

Pixel Slate – планшет-трансформер з опціональним модулем клавіатури, за технічними параметрами стоїть між Windows- та Android-планшетами.

Діагональ дисплея – 12,3 дюйма, роздільна здатність – 3000х2000 пікселів. «Серцем» планшета є процесор Intel – у різних варіаціях буде встановлено Celeron, m3, i5 або i7 останнього покоління. ОЗП – від 4 до 16 ГБ, вбудована пам’ять – від 32 до 256 ГБ. Pixel Slate оснащений двома камерами (8 МП), WiFi-адаптером і Bluetooth четвертого покоління. Заряджання і підключення до ПК можливе через порт USB типу С.

Залежно від начинки коштуватиме нова іграшка Google буде від 600 до 1600 доларів за планшет, без модуля клавіатури. Останній можна замовити ще за 200 доларів, і ще в 100 обійдеться Pixelbook Pen. Дата поставок до країн СНД поки не оголошена, як і вартість у цьому регіоні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я