Shadowmatic: театр тіней у твоєму смартфоні

Вітаю, читачу. Пропоную тобі цього тижня спробувати лайтову Shadowmatic. Це казуальна головоломка з простим і зрозумілим геймплеєм і приємною графікою. У чому особливість даного проекту і чи варто купувати повну версію?

Театр тіней у твоєму смартфоні

Чи часто тобі доводилося спостерігати в літній день незвичайні тіні на асфальті від цілком звичайних предметів? А робити «собачку» на стіні проти світла лампи в темній кімнаті? І не бреши, що не страждав таким.

Shadowmatic пропонує зайнятись тим самим, але з цікавішими предметами. Шахова фігура з порцелянових елементів сервізу? Чому б ні! Купідон з литої металевої деталі? Легко! Головне – правильно повернути пропонований предмет, щоб він відкинув тінь у потрібному ракурсі. Недарма древні говорили: «З іншого боку…»

Для цього пропонують використовувати джойстик і всього одну кнопку, яка перемикає тип взаємодії з предметами. HUD мінімальний, щоб нічого не відволікало тебе від прекрасної графіки та спокійної атмосфери гри.

На перших рівнях завдання здасться більш ніж легким – усе інтуїтивно зрозуміло, але коли грати доведеться з двома і більше предметами, а фігури стануть складнішими, на проходження левелу може піти і до 10-15 хвилин.

Ледь не забула: безплатно можна пройти тільки перші 10-15 рівнів, далі потрібно купувати повну версію, ну або юзати знайомий тобі (не бреши, що ні) 4PDA.

Головоломка може бути красивою

Геймери вже звикли до того, що головоломки в більшості випадків інді-проекти, розробники яких не можуть дозволити собі дорогу графіку. Shadowmatic ламає цей стереотип.

Звичайно, тут немає вражаючого відкритого світу, але нечисленні предмети оточення й особливо освітлення (головний елемент геймплею ж) на вищому рівні. Об’єкти високополігональні, деталізовані і часто складної форми. Текстури мегаякісні, «мила» помічено не було. Підтримка реалістичних відображень додається.

За графіку проект заслуговує тверду 10.

Висновки

Якщо вас вже дістав «улюблений» динамічний онлайн-шутер, закінчилася енергія в ММО, нічим зайнятися ввечері або просто потрібно вбити кілька годин вільного часу і відпочити – запускайте Shadowmatic. Простий інтерфейс, зрозумілий, але цікавий геймплей і спокійна атмосфера дозволять розвантажити мозок і сконцентруватися лише на цій незрозумілій штуковині, яка повинна відкинути тінь коня.